Uz silkpainting.lv
No sirds uz sirdi
radīšanas process
Kā izvēlēties un lietot

   Viens no labākajiem veidiem, iespējams, ir izvēlēties to, kas uzreiz piesaista uzmanību un izraisa pozitīvas emocijas. Tas var nozīmet, ka krāsas raisa ko īpašu un varētu būt laba iespēja pašizpausmei.

   Personīgā krāsu skala ir ļoti labs veids, kā noteikt vai izvēlētais aksesuārs piestāvēs. Atkarībā no tā, ar kādu apģērbu izvēlēsieties aksesuāru lietot (kostīms, vakarkleita, kleita, džemperis vai krekls), tas dos personīgu akcentu.

Acu krāsas klātbūtne aksesuārā akcentēs Jūsu acis.

   Ja vēlaties kādam aksesuāru uzdāvināt, tad varētu ņemt vērā ģērbšanās stilu (biznesa, brīvais stils, ekstravagants, neitrāls), biežāk lietotās un iemīļotas krāsas, metāla aksesuāru veidu (zelts, sudrabs, varš).

   Metāla aksesuāru veids var būt nozīmīgs tādēļ, ka kontūrām, ar kurām glezno, mēdz būt metālisks efekts un to harmonija ar citiem aksesuāriem var nākt tikai par labu.

   Izvēli var ietekmēt arī iemesls, kādēļ iegādāties zīda aksesuāru ( svētku vai ikdienas aksesuārs, dāvana dzimšanas dienā, Ziemassvētkos, kāzās vai no kolektīva).

   Saskaņota šalle un kaklasaite var būt interesants veids kā saskaņot apģērbu ar partneri.


Uzmanību kopšanas instrukcijai!
Apgleznotus zīda izstrādājumus var maigi skalot ar rokām ūdenī līdz 40 grādiem pēc Celsija. Kaklasaites gan labāk aiznest uz ķīmisko tīrītavu.

 

Radīšanas process

   Radīšanas process ir ļoti patīkams, bet laikietilpīgs. Zīds jāpiestiprina rāmim, gleznotais motīvs prasa koncentrēšanos un pilnu pašatdevi, tad jāveic krāsas fiksācija. Visbiežāk gleznoju ar otām vai lietoju vaska tehniku, kura rada interesantu efektu. Lietotie materiāli ir variācijas par dažādas struktūras dabīgo zīdu (šifons, vidēja biezuma zīds, atlass).

Gundega izstādē

 

zīds
galerija
pielietojums dzīvē
kontakti